TEATR OGNIA LOS FUEGOS – o nas

TEATR OGNIA - SPEKTAKLETEATR OGNIA LOS FUEGOS powstał w 2005 roku w Krakowie. Grupa eksperymentuje nie tylko z żywym ogniem ale również ze światłem oraz nowym cyrkiem. W oryginalny sposób wykorzystuje potencjał światła, tańca, akrobatyki i żonglerki, tworząc jedyne w swoim rodzaju pokazy FIRESHOW, LIGHTSHOW, BODYPAINTING.W swoim programie ma również spektakle uliczne, pokazy żonglerskie, parady, a także szczudlarzy, bębniarzy, monocyklistów, mimów, żywe rzeźby, programy animacyjne, warsztaty i znacznie więcej. Teatr Ognia Los Fuegos to wyjątkowe pokazy dla wyjątkowych ludzi. Bajkowy i magiczny świat, który na długo zapada w pamięć. Daj się zaczarować!

Zaczynaliśmy od pokazów tańca z ogniem na krakowskim rynku, gdzie uczyliśmy się tworzyć przykuwające wzrok przechodniów przestawienia. Przez lata artystycznej działalności, mieliśmy przyjemność dać setki wszelkiego rodzaju występów. Wraz z teatrem zwiedziliśmy wiele pięknych miejsc w Polsce. Występowaliśmy również poza granicami w Anglii, Niemczech, Austrii, Czechach, Łotwie, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Chorwacji na odległych Wyspach Kanaryjskich czy w jeszcze odleglejszym Dubaju i Katarze – wszędzie spotykając się z niezmiernie ciepłym przyjęciem. Rzadko bierzemy udział w konkursach fireshow ale kiedy już to robimy wygrywamy. W 2017r. zajęliśmy I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Ognia FIREPROOF.

Otworzyliśmy dziesiątki obiektów, hoteli, sezonów turystycznych czy związków małżeńskich. Jesteśmy jedną z najlepszych i najdłużej działających ogniowych grup w Polsce. Zespół wciąż się rozwija, jest otwarty na współprace wielu artystów, nierzadko z innych niż fireshow 'owych dziedzin. Mamy wiele gotowych scenariuszy i pokazów, realizujemy również zlecenia na specjalne zamówienia, dostosowane do potrzeb i oczekiwań organizatorów. Jesteśmy zawsze we właściwym miejscu o właściwej porze! Po więcej szczegółów na temat grupy i jej możliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.