BODYPAINTING – pokaz malowania ciała

BODYPAINTINGBodypainting – malowanie ciała – to niezwykle ulotna i piękna sztuka. Atrakcja na najwyższym poziomie. Szczególnie odpowiednia tam gdzie chodzi o to by pokazać coś zaskakującego. Bodypainting może być z jednej strony strony intrygującym dopełnieniem i wzbogaceniem pokazów artystycznych jak i sztuką interesującą samą w sobie. Pokazy artystyczne (taneczne, akrobatyczne, żonglerskie) w których ciała tancerzy są pomalowane od stóp do głów, pokaz malowania na żywo oraz modelki i modele w całościowym makijażu – to atrakcje wobec których nikt nie przejdzie obojętnie. Bodypainting to wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych ludzi. Jej efekt wizualny i symboliczna niepowtarzalność zabierze widzów w niezapomnianą magiczną krainę barw, światła i ruchu…

Pokaz bodypainting jest coraz bardziej popularną formą artystycznego wyrazu, coraz chętniej wykorzystywaną podczas wszelkiego rodzaju imprez. Indywidualny makijaż ciała to najlepszy sposób na prezentację nowego logo, produktu czy barw firmy. Sprawdzi się również na imprezach miejskich, festiwalach lecz także mniejszych imprezach. W znakomity sposób podkreśla rangę imprezy, sprawiając że wszystko staję się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Bodypainting daję ogromne możliwości sceniczne i niezapomniany efekt, dlatego szczerze polecamy właśnie takie pokazy. Nie ważne czy pokaz ma odbyć się w dzień, w nocy, w środku czy na zewnątrz – znając szczegóły techniczne i założenia imprezy, pomożemy wybrać najlepszy rodzaj pokaz i prezentacji makijażu.  Istnieje również możliwość wykonania efektownego fluorescencyjnego bodypaintingu, widocznego dopiero w ciemnościach!

POKAZY BODYPAINTING

Pokaz w bodypainting’u sprawdzi się wszędzie tam gdzie jest potrzeba by atrakcja była naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna. Makijaż projektowany jest specjalnie pod konkretne wydarzenie, może nawiązywać do tematu imprezy, logo, produktu itp. Efekt wielu godzin pracy pozostawia po sobie barwne wspomnienia i uczucie uczestniczenia w czymś szczególnym – zadowoli najbardziej wybrednych widzów. Zapraszamy obejrzeć film, prezentujący pokaz tańca z rekwizytami w świetle dziennym. Film w aranżacji dziennego bodypainting’u. Pokaz zarejestrowany w galerii handlowej, podczas imprezy tematycznie „Cztery Żywioły”. Wrocław:

Bodypainting może być częścią każdego z naszych pokazów (fireshow, uv show, taniec, żonglerka, akrobatyka itd) lub atrakcją samą w sobie (malowanie na żywo, hostessy,malowanie gości itd). Możliwości jest wiele a każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i zadawania pytań.