Pokazy cyrkowe, animacje, warsztaty

POKAZY CYRKOWEPokazy cyrkowe, animacje i warsztaty – to recepta na udaną imprezę. Nasi artyści mogą wcielić się w każdą rolę. Mogą prowadzić zabawy, konkursy, warsztaty, nawiązywać interakcję z gośćmi a przede wszystkim prezentować pokazy cyrkowe. Artyści Teatru Los Fuegos stwarzają wokół bajkową rzeczywistość w którą wciągają publiczność… Dla widzów jest to okazja by dosłownie i w przenośni dotknąć sztuki cyrkowej – przywitać się z żywą rzeźbą, pośmiać się i pożartować z mimem i klaunem, nauczyć się żonglować, spróbować chodzić na szczudłach, jeździć na monocyklu, puszczać mydlane bańki, skręcać figurki z balonów, chodzić po linie i wiele, wiele więcej. Z naszymi cyrkowymi animatorami nie sposób się nudzić!

Nasi cyrkowi animatorzy czasu wolnego, sprawią że nie będziesz wiedzieć co to czas wolny! Mimowie, żywe rzeźby, szczudlarze, żonglerzy, monocykliści, bębniarze mogą nie tylko występować w przygotowanych, scenicznych pokazach cyrkowych lecz również stać się atrakcją bardziej bezpośrednią – poprowadzą zabawy (zarówno dla dzieci jak i zupełnie dorosłych gości), warsztaty i animacje. Na każdym kroku zadziwiają swoimi umiejętnościami.

W programie cyrkowych animacji m.in. wspólne tańce i zabawy, zajęcia w formie ciekawych warsztatów, animację z rekwizytami cyrkowymi, z żonglerką, talerzami, bańkami mydlanymi, monocyklami, szczudłami, pantomimą, bębnami itd. Nasi animatorzy mogą stworzyć także kącik malowania twarzy lub skręcać figurki z balonów. Poprowadzą imprezę, zainicjują zabawę i dobry humor.

POKAZY CYRKOWE

Pokazy cyrkowe i animacje są dobrane odpowiednio do wieku, oczekiwań i możliwości – dla dzieci, dla młodzieży, dorosłych, emerytów oraz osób niepełnosprawnych. Wszystko jest ustalane indywidualnie – w zależności od imprezy i oczekiwań. Nasi animatorzy są nie tylko doświadczeni w tego typu pracach ale również odpowiednio wykształceni. Animacje i pokazy cyrkowe sprawdzą się na różnych polach działania, od typowo rozrywkowych, pokazów, imprez integracyjnych, dni dziecka, festiwali, po miejskie parady, działania reklamowe czy edukacyjne. Jedno jest pewne – nasi artyści zwracają na siebie uwagę!

Najbardziej optymalna dla walorów imprezy jest możliwość przeplatania animacji, pokazami scenicznymi. Jedno z drugim, wzajemnie się uzupełnia i świetnie ze sobą współgra. Dzięki takiemu połączeniu warsztaty stają się jeszcze bardziej interesujące a pokazy robią jeszcze większe wrażenie. W naszym cyrkowym świecie nie ma żadnych ograniczeń – każdy może poczuć w nim zachwyt dziecka!

Polecamy szczególnie aranżację cyrkowe, ale możliwe są też inne. Żadna rola nie jest straszna dla naszych artystów – mogą stać się równie dobrze średniowiecznym błaznem, aniołem, diabłem lub futurystycznym robotem przyszłości – granicą jest tylko wyobraźnia. Mamy gotowe scenariusze i stroje jak i możliwość kreowania zupełnie nowych postaci i sytuacji. Po szczegóły zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!