UV Show – pokaz w świetle ultrafioletowym

UV SHOW – widowisko, które na długo pozostawi w pamięci barwne wspomnienia i wrażenie uczestniczenia w czymś wyjątkowym! Pokaz UV show jest połączeniem tańca, żonglerki, manipulacji rekwizytami, akrobatyki, performance’u i fluorescencyjnego bodypaitingu. Nasze pokazy tańca uv to bajkowe kolory, nie codzienne rekwizyty, misterne wzory malowane na ciele, fascynujące umiejętności oraz nie powtarzalna muzyka i klimat…

Teatr LOS FUEGOS - UV SHOW

Podczas spektaklu „UV show” wykorzystujemy wiele ręcznie malowanych rekwizytów – parasolki, wachlarze, wstążki, skrzydła, flagi, sześcian, kije, poi, chusty, pompony, maczugi, piłki, maczugi, obręcze, 8 rings, buugeng itd – w połączeniu z żonglerką, manipulacją rekwizytami i tańcem. Pokaz w świetle uv porywa widza w świat pełen iluzji kształtów, kolorów oraz magii optycznych złudzeń.

UV SHOW

Przy realizacji pokazów współpracujemy z cenionymi artystami z różnych dziedzin: żonglerzy, tancerze, akrobaci, wizażyści, dzięki czemu nasze pokazy to za każdym razem show na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala nam realizować różnorodne pokazy, skierowane do konkretnej grupy widzów. Mieliśmy przyjemność występować przed bardzo zróżnicowaną publicznością – od małych dzieci, przez uczestników imprez firmowych, eventów, festiwali, na widowni teatralnej kończąc). Istnieje możliwość przygotowania pokazu „UV show” w świecących w ciemnościach strojach lub ultrafioletowym „bodypaintingu uv” (motyw przewodni może zostać dowolnie zaprojektowany) oraz pokazu specjalnego, z dodatkową oprawą sceniczną, scenografią, tańcem i akrobatyką.

Pokaz UV SHOW nadaję się przede wszystkim do pomieszczeń zamkniętych. Aby uzyskać odpowiedni efekt potrzebne jest całkowite zaciemnienie. Jednak pod warunkiem spełnienia pewnych technicznych wymogów, pokaz uv może odbyć się również na scenie plenerowej. UV SHOW jest propozycją zwłaszcza na takie imprezy, na których ważne jest to, żeby pokazać coś naprawdę wyjątkowego. Pokaz coś czego publiczność jeszcze nigdy w życiu nie widziała.

POKAZ W ULTRAFIOLETOWYM BODYPAINTING’u i z LEDowymi rekwizytami, podczas Ogólnopolskiego Festiwalu FIREPROOF w Kutnie, gdzie zostaliśmy zaproszeni jako zwieńczenie i finał całej imprezy. Pokaz w czteroosobowym składzie:

POKAZ UV SHOW zrealizowany w kostiumach w sześcioosobowym składzie. Atrakcja dobra zarówno na mniejsze i większe imprezy. Założenie jest takie samo – zaskoczenie i zaczarowanie widza pięknem barw i zmieniających się kształtów.

Jesteśmy jedną z nie wielu grup w Polsce i na świecie wykonującą tego typu pokazy w świetle ultrafioletowym. Bardzo dużym atutem światła uv jest możliwość wykonywania fluorescencyjnego bodypaintingu. Każdy występ, przygotowywany jest specjalnie na daną imprezę a makijaż może zawierać nawiązanie do tematu imprezy, festiwalu czy loga i barw firmy. Jest to elegancka i widowiskowa atrakcja, którą wprost trzeba zobaczyć!

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych filmów z pokazów w świetle ultrafioletowym na YouTube.

Szczególnie polecamy pokazy uv w bodypaintingu, w więcej osób, z wyjściami akrobatycznymi, dodatkowymi tancerzami itp. Jest to najlepsze co można zobaczyć, prawdziwie widowiskowe show, prezentujące niesamowite możliwości i piękno ludzkiego ciała. Każde wydarzenie jest jednak inne i czasem lepszy będzie pokaz bardziej kameralny, w mniej osób. Z przyjemnością doradzimy, sporządzimy kosztorys i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zobacz również:

VISUAL LED SHOW – ledowy pokaz świetlny

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!