Visual LED Show – świetlny pokaz led

POKAZ LED SHOWPokaz led show – świetlny pokaz żonglerki i manipulacji ledowymi rekwizytami. W pokazie ledowym wykorzystujemy najnowsze technologię do przestrzennej wizualizacji – pixel poi a także szereg innych intrygujących rekwizytów (kije, buugeng). Sprzęt jest w pełni programowalny, dzięki temu pokaz może zostać przygotowany do konkretnej imprezy czy muzyki.

Głównym walorem pokazu led show są zaskakujące optyczne złudzenia. Sprawiają, że w trakcie występu, w efektowny sposób możemy wyświetlić dowolną grafikę, logo, napis a nawet zdjęcia. Pokaz led show jest bardzo nowoczesny a wykorzystana technologia ledowa w połączeniu z żonglerskimi umiejętnościami i wyświetlanymi w trakcie efektownymi grafikami, robi na widzach ogromne wrażenie. Atutem pokazu jest możliwość dodania spersonalizowanych grafik, np. logo firmy, nazwa wydarzenia czy zdjęcie prezesa lub młodej pary. Nasz kolorowy, nowoczesny świat, z pewnością pozostanie na długo w pamięci widzów.

Pokaz led show na zaproszenie Międzynarodowego Festiwalu Animacji AnimaArt, będącego w tym roku współorganizatorem jednego z największych festiwali światła w tej części europy – LIGHT MOVE FESTIWAL w Łodzi:

Pokaz ledowy najlepiej prezentuję się w ciemnościach, szczególnie w pomieszczeniach zamkniętych ale jak najbardziej nadaję się również na zewnątrz, nawet przy nie całkowitym wyciemnieniu. Efekt (choć znacznie słabszy) widoczny jest nawet w dzień. Nie potrzebne są do niego żadne dodatkowe oświetlenia a wymagania techniczne ograniczone są do minimum. Dzięki temu jest to bardzo uniwersalne show, które może zostać zaprezentowane w wielu okolicznościach i formach. Pokaz led show to niezwykle oryginalna atrakcja. Może stać się świetlistym punktem programu wielu różnych wydarzeń, gdzie potrzebny jest element zaskoczenia i nowoczesności.

Kolejny film, w bardzo ładny sposób prezentuję same możliwości i efekt jednego z kilku sprzętów jaki posiadamy i wykorzystujemy w pokazach. Jest to obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie rekwizyt jaki w ogóle jest dostępny – Ignis Pixel Poi 160hd, dlatego nasze pokazy to gwarancja jakości i najlepszych wzrokowych doznań:)

 

Poniżej kilka zdjęć z pokazów ledowych w różnych aranżacjach. Po więcej filmów i zdjęć zapraszamy na kanał na Facebook i Youtube

Zobacz również:

UV SHOW – pokaz w świetle ultrafioletowym

Po więcej szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.