Spektakle FIRESHOW – Teatr Ognia

Teatr Ognia – spektakle ogniowe, nie codzienne zderzenie tańca z ogniem i teatru ulicznego. W pokazach, biorą udział również aktorzy, akrobaci, szczudlarze, kuglarze i cyrkowcy. W odróżnieniu od klasycznego pokazu fireshow, jest tutaj zdecydowanie więcej fabuły, płonącej scenografii, strojów, bodypaintingu, zaskakujących rozwiązań scenicznych i rekwizytów a także trochę więcej zaplanowanej improwizacji…  Mamy kilka gotowych scenariuszy i kilka pozostałych czekających tylko na możliwość realizacji. Zapraszamy po więcej szczegółów.

TEATR OGNIA - SPEKTAKLE

Spektakl ogniowy szczególnie pasuje na festiwale teatrów ulicznych lub plenerowe imprezy miejskie. Sprawdzi się jednak równie dobrze wszędzie indziej, gdzie potrzeba czegoś więcej niż samego pokazu tańca z ogniem. Spektakl ogniowy jest formą atrakcji szczególnie polecaną na wszelkiego rodzaju festiwale. Ciągle ulepszamy nasze przedstawienia i tworzymy nowe. Mamy wiele pomysłów które czekają tylko na zrealizowanie.

teatr ognia„Opowieści Ziemi” – wyjątkowe widowisko, w którym przestrzeń wyznaczają wielkie, bajkowe, drewniane rzeźby. Pośród nich, w otoczeniu mgieł, ognia i muzyki, na oczach widzów powstaję kolejne dzieło – rzeźba wykuta w rytm muzyki. Jest to jedyne tego typu przedstawienie, łączące ogień, rzeźbę i teatr uliczny w jedno przykuwające wzrok widowisko. W przedstawieniu bierze udział ceniony, krakowski rzeźbiarz i performer Andrzej Siek oraz jego drewniane rzeźby. Jest to atrakcja wyjątkowa, prawdziwy Teatr Ognia…SPEKTAKL OGNIOWY - OPOWIEŚCI ZIEMI

„Opowieści Ziemi” to połączenie przedstawienia teatru ulicznego, koncertu oraz fireshow. Pomysł zrodził się z potrzeby zrobienia czegoś wykraczającego ponad zwykły pokaz tańca z ogniem. Przedstawienie jest poszukiwaniem odpowiedzi na tematy związane z twórczością jako procesem, gdzie tak jak w życiu, pojawiają się trudności i zwątpienia, którym trzeba umieć się oprzeć. Szczególną cechą naszej opowieści jest specyficzny klimat, odrobinę folkowy, rdzenny z niecodzienną scenografią – ponad dwumetrowe, drewniane rzeźby – prace cenionego, krakowskiego artysty Andrzeja Sieka. Jest on nie tylko ich twórcą, lecz także narratorem i głównym bohaterem całej „Opowieści”. W trakcie przedstawienia, na oczach widzów, wpada w twórczy trans, którego efektem jest kolejna, zaskakująca rzeźba… Gorąco polecamy!

Zapraszamy do obejrzenia filmów z przedstawienia „Opowieści Ziemi”:

„Festiwal Teatrów Ulicznych – Machina Teatralna”, Świdnik 2019.:

„Wernisaż Rzeźb Andrzeja Sieka”, Kraków 2012.:

Poniżej kilka zdjęć ze spektakli ogniowych w różnych aranżacjach. Po więcej filmów i zdjęć zapraszamy na kanał na Facebook i Youtube

Istnieje możliwość stworzenia widowiska ogniowego na specjalne zamówienie.

Zobacz również:

FIRESHOW – pokaz żonglerki i tańca z ogniem

Płonące napisy, instalację, scenografia

Fajerwerki

Chodzenie po ogniu

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.