Pokaz FIRESHOW – taniec z ogniem

Pokaz Fireshow – pokaz tańca z ogniem – niezwykłe widowisko plenerowe, w którym główną rolę odgrywają dynamiczne, przestrzenne, ogniste obrazy. Ekspresyjna muzyka, dopracowana choreografia, płonące rekwizyty (pazury, poi, kije, wachlarze, liny, rope-dart, sześcian, parasolki, maczugi, swingi). Odpowiednio dobrane stroje, makijaże oraz zadziwiające kuglarskie sztuczki tancerzy ognia, urozmaicane efektami pirotechnicznymi. To właśnie nasz pomysł na pokaz tańca z ogniem…

Teatr LOS FUEGOS - Pokaz FIRESHOW

Pokazy tańca z ogniem w naszym wykonaniu to esencja klasycznego fireshow. Zobaczyć można płonące wzory, kolorowe mgły, ogniste wybuchy, iskry i iskierki. Przede wszystkim jednak efektowny taniec i żonglerkę. Pokazy porywają widza w ekscytujący, magiczny świat ognia i ludzkich możliwości. W przedstawieniach fireshow wykorzystujemy nie tylko ogień czy pirotechnikę. Eksperymentujemy również z tańcem klasycznym, sztukami walki, akrobatyką czy graną na żywo muzyką. Nie obce są nam również techniki zaczerpnięte z ulicznego teatru i cyrku (żonglerka, ekwilibrystyka, pantomima, iluzja).

Pokaz fireshow - Teatr Ognia LOS FUEGOS

Przygotowane przez nas pokazy z ogniem to połączenie wieloosobowych układów choreograficznych oraz żonglerskich umiejętności tancerzy ognia. Jako działający od lat teatr ognia, jesteśmy pod każdym względem doświadczonymi i zdolnymi profesjonalistami, współpracujemy z najlepszymi artystami w tej „branży” – dzięki temu pokazy tańca z ogniem w naszym wykonaniu na długo pozostawiają pozytywne wspomnienia, wielokrotnie sprawdzone na żywo. Mamy kilkanaście gotowych scenariuszy – od krótkiego, kameralnego pokazu (pokaz trwający 5-20 minut), aż po rozbudowany widowisko (ok. 30-40 minut) z elementami rewii tanecznej, akrobatyki i pirotechniki (pirotechnika sceniczna oraz klasyczne pokazy fajerwerków, piramidy ognia, kolorowe flary, dymy, wybuchające kije, płonące wzory, napisy  etc.) – w którym tancerze występują w przygotowanych specjalnie na konkretną okazję strojach, namalowanych bezpośrednio na ciele!

Wspomnienie z tego co udało nagrać się w 2015 roku. Pokazy na festiwalach, weselach, dniach miast itp w różnych konfiguracjach i aranżacjach. m.in Malbork, Oświęcim, Ożysz, Połczyn-Zdrój.

Teatr Ognia LOS FUEGOS

Pokaz fireshow daję ogromne możliwości wizualne i wykonany w odpowiedni sposób robi nie zawodne wrażenie na każdym widzu. Dlatego jest to atrakcja doskonale sprawdzająca się na różnego rodzaju wydarzeniach, będąc bardzo dobrą alternatywą lub uzupełnieniem klasycznych pokazów pirotechnicznych. Pokaz tańca z ogniem pasuję zarówno na firmowy event, jak i na plenerowy koncert, festyn, dni miast czy innego rodzaju imprezy okolicznościowe jak wianki czy sylwester. Co raz częściej pokaz fireshow gości na weselu, stając się uniwersalnym prezentem zarówno dla pary młodej jak i gości. Zaaranżowany w odpowiedni sposób, pasować będzie niemal wszędzie.

Nasze doświadczenie pozwoli dobrać najbardziej odpowiedni pokaz fireshow. Każde wydarzenie jest inne i potrzebuję innego podejścia. Zarówno stroje jak i muzyka dostosowane są do konkretnej imprezy. Możliwości zindywidualizowania pokazu fireshow są jednak jeszcze większe. Dopełnieniem każdego z pokazów tańca z ogniem, może być dowolny płonący napis lub logo, odpalany w trakcie pokazu. Wykonujemy też pokazy klasycznej pirotechniki, co może być niezależną atrakcją lub stać się częścią pokazu fireshow, będąc jego efektownym finałem.

Pokaz fireshow na Festiwalu S-16 w Tarnobrzegu w 2016 roku.

Poniżej kilka zdjęć z pokazów fireshow w różnych aranżacjach. Po więcej filmów i zdjęć zapraszamy na kanał na Facebook i Youtube

Zobacz również:

Spektakle FIRESHOW – teatr ognia

Płonące napisy, instalację, scenografia

Fajerwerki

Chodzenie po ogniu

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.