Płonący napis, płonąca scenografia

PŁONĄCY NAPISPłonący napis, bądź jakikolwiek inny wzór – płonące serce czy logo firmy – będą prezentować się w sposób szczególny, przyciągając wzrok i sprawiając że wybrany motyw zapadnie w pamięć na dłużej. Znakomity pomysł zarówno na imprezy firmowe jak i na wszelkiego rodzaju dni miast, wesela i inne imprezy okolicznościowe. Płonący napis może zostać użyty w dowolny sposób – jako napis o konkretnej, wymyślonej przez Państwa treści, bądź jako ognisty obraz.

Płonący napis wykonywany jest na specjalne życzenie, każdorazowo według Państwa sugestii i oczekiwań. Może posiadać nie tylko dowolną treść ale również dowolną formę, rozmiar, czcionkę itp. Płonący napis jest zazwyczaj częścią pokazu fireshow, lecz może też być ciekawą atrakcją samą w sobie. Szczególnie dobrze wygląda na imprezach firmowych, dniach miast oraz weselach – poza oczywistymi wrażeniami, daję widzom jedyną w swoim rodzaju okazję do stworzenia unikalnej sesji zdjęciowej, której tło i oświetlenie zapewni płonący napis. Potencjał, tak mocno przykuwającego wzrok napisu, jest ogromny i zależy tylko od wyobraźni.

Co raz bardziej modną na weselach, choć wciąż niezwykle oryginalną, forma prezentu dla pary młodej staję się w ostatnim czasie pokaz fireshow na tle płonącego napisu. Bywa też formą podziękowania od pary młodej dla gości, rodziców, rodziny. Najczęściej wybierane są imiona lub inicjały i serce, choć zdarzają się i bardziej szalone pomysły. Na festiwale i imprezy miejskie najlepsze będą nazwy miejscowości lub konkretnej imprezy. Na event firmowy sprawdzi się nazwa firmy a przy większych imprezach, wrażenie zrobi płonące logo. Na sylwestra nic nie będzie tak dobre jak to, żeby w symboliczny sposób spalić stary rok i energetycznie rozpalić nowy.

PŁONĄCY NAPIS

Oprócz napisów tworzymy również płonące instalację sceniczne a także stroję, rekwizyty, konstrukcję i scenografie. Część z nich, występuję z nami w wybranych spektaklach ogniowych i klasycznym fireshow.

Zobacz również:

FIRESHOW – pokaz żonglerki i tańca z ogniem

Spektakle FIRESHOW – teatr ognia

Fajerwerki

Chodzenie po ogniu

Zapraszamy do kontaktu.