FIRESHOW – pokazy z ogniem

Naszą specjalnością i wizytówką są pokazy z ogniem – fireshow. Mamy przygotowanych wiele aranżacji i scenariuszy pokazów na niemal każdą okoliczność. Od małych kameralnych pokazów po ogromne, ogniowe widowiska z płonącymi instalacjami i pirotechniką. Jako jedna z bardziej doświadczonych ogniowych grup, gwarantujemy nie tylko porywające, gorące emocję ale również bezpieczeństwo, zaangażowanie i profesjonalizm w podejściu do każdego z pokazów. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania więcej o naszej grupie.

POKAZY FIRESHOW – POKAZY TAŃCA Z OGNIEM

BODYPAINTING FIRESHOW

POKAZY FIRESHOW – przykuwające wzrok ogniowe widowisko. Nastawione na duży efekt i intensywność doznań. Jest tu wszystko to, co w pokazach tańca z ogniem robi największe wrażenie. Od pierwszych sekund widz zaskakiwany jest co raz to innymi, co raz bardziej skomplikowanymi i widowiskowymi sztuczkami. Precyzyjne układy choreograficzne, wypełnione zaawansowanymi żonglerskimi trikami i dopełnione efektami pirotechnicznymi. W pokazie wykorzystujemy wiele wyjątkowych, płonących rekwizytów oraz rozwiązań scenicznych, gwarantujących że nasze pokazy to każdorazowo show na najwyższym poziomie. Zapraszamy do przeczytania więcej na temat „FIRESHOW – POKAZY ŻONGLERKI I TAŃCA Z OGNIEM„.

 

SPEKTAKLE FIRESHOW – POKAZY TEATRU OGNIA

SPEKTAKL OGNIOWY - OPOWIEŚCI ZIEMI

SPEKTAKLE FIRESHOW – obok pokazów fireshow, w programie mamy również spektakle ogniowe. Oprócz wszystkiego tego co znane jest z klasycznych pokazów tańca z ogniem, jest tu zdecydowanie więcej aktorstwa, fabuły i scenografii. Przy realizacji spektakli ogniowych sięgamy po artystów i rozwiązania sceniczne, które często kojarzą się bardziej z teatrem ulicznym niż grupą fireshow. W zależności od tytułu, obok tancerzy ognia, występują również kuglarze, szczudlarze, żonglerzy, monocykliści, linoskoczkowie, mimowie, iluzjoniści, akrobaci, tancerze, aktorzy, muzycy a także zaskakujące scenografię i tematy. Zapraszamy do przeczytania więcej na temat „SPEKTAKLE FIRESHOW – TEATR OGNIA„.

DO KAŻDEGO POKAZU I SPEKTAKLU OGNIOWEGO POLECAMY DODATKOWE ELEMENTY:

PŁONĄCY NAPIS

PŁONĄCE INSTALACJĘ – każdy pokaz fireshow może zostać wzbogacony o dodatkowe elementy. Szczególnie popularne i pasujące do ogniowej, wybuchowej konwencji są płonące instalację, stroje i scenografie. Mogą to być zarówno dowolnie wymyślone słowa, napisy jak i bardziej abstrakcyjne formy takie jak np logo, serce, sześcian lub cokolwiek innego. Każdy napis wykonywany jest na specjalne zamówienie, po uprzednich konsultacjach i radach z naszej strony. Ewentualną granicą może być jedynie wyobraźnia i koszty. Zapraszamy do przeczytania więcej na temat „PŁONĄCE NAPISY / INSTALACJĘ / SCENOGRAFIA„.

POKAZ PIROTECHNICZNYFAJERWERKI – oprócz pokazów z „żywym” ogniem zajmujemy się również pokazami pirotechnicznymi. Jest to idealne dopełnienie każdego z pokazów tańca z ogniem, mogące stać się spektakularnym finałem, który na długo pozostanie w pamięci widzów, lub zupełnie niezależną atrakcją. Czas i rodzaj użytej pirotechniki jest do ustalenia, od krótkich pojedynczych wystrzałów, będących subtelnym podkreśleniem akcentów pokazu tańca z ogniem, po kilkuminutowe, intensywne pirotechniczne pokazy, zsynchronizowane z muzyką. Zapraszamy do przeczytania więcej na temat „FAJERWERKI – POKAZY PIROTECHNICZNE„.

CHODZENIE PO OGNIU

CHODZENIE PO OGNIU – intrygująca atrakcja, która sprawia że niemożliwe zaczyna wtdawać się bardziej możliwe. Każdy z uczestników wydarzenia, ku zaskoczeniu swojemu i innych, będzie wstanie przejść bosą stopą po rozżarzonych do czerwoności węglach. Przy czym nikt nie wyrządzi sobie przy tym żadne szkody. Jedyną pamiątką będzie zwiększone poczucie wiary w swoje możliwości oraz ogromna i motywująca do działania satysfakcja z przełamania naturalnych, wewnętrznych mechanizmów, które każą nam unikać tego co nowe i nie znane. Zapraszamy do przeczytania więcej na temat „CHODZENIE PO OGNIU„.